Dnes je  
Historie
 

Klub sportovní gymnastiky Znojmo při Základní škole Vídeňská a Domě dětí a mládeže ve Znojmě vznikl v roce 1990. Cvičenky ze Znojma a okolí zde v Gymnastické školičce získávají základní pohybové návyky, rozvíjí své pohybové schopnosti učí se gymnastickým dovednostem. Postupně se z nich stávají závodnice, které se účastní pohárových a přebornických soutěží až po Mistrovství České republiky.
Klub každoročně pořádá závod ve sportovní gymnastice ZNOJEMSKÁ KLADINKA

 

Kronika KSG Znojmo

 

1.ročník 1990/1991

- založení oddílu
- tréninky dvakrát týdně v tělocvičně ZŠ Loucká
- 7 členek

 
2. ročník 1991/1992
- tréninky 3x týdně
- 25 členek
- 28. 3. 1992 Okresní přebory Znojmo
- 4. 4. 1992 Oblastní liga Moravská Slavia Brno, (26. Doválelová Martina)
- 6. 6. 1992 Oblastní přebory Prostějov
- Letní soustředění Sedlešovice

3. ročník 1992/1993
- tréninky 3 x týdně
- 21 členek
- 11. 12. 1992 předvánoční závod oddílu (1.Doválelová, 1. Czernaiová)
- 26. 3. 1993 Kontrolní přebory oddílu (1. Czernaiová, 1. Bumbálková, 1. Ficková,1. Černá)
- 17. 4. 1993 Bedřichov - oblastní liga (18. Doválelová)
- 29. 4. 1993 Znojmo - Okresní přebory (1. Doválelová, 2. Ficková)
- 12. 5. 1993 Prostějov - Oblastní přebor (25. Nekvasilová)
- 29. 5. 1993 Vyškov (27. Doválelová)
- 8. 5. 1993 Prostějov - Gymnastická mimina (17. Havlová Anna)
- 18. 6. 1993 Znojemská kladinka - I. ročník (1. Pešťálová, 1. Doválelová)

4. ročník 1993/1994
- 4. 12. 1993 Start Blansko (14. Doválelová)
- 18. 12. 1993 Vracov - Vánoční závod (13. Doválelová)
- 16. 4. 1994 Jihlava - Oblastní liga (4. Doválelová)
- 21. 5. 1994 Brno - oblastní přebory (6. Doválelová, 9. Mertlová)
- 12. 6. 1994 Přerov - Přebory Čech - Moravy - Slezska (4. Doválelová, 9. Mertlová)
- 17. 6. 1994 Znojemská kladinka - II. ročník (1. Doválelová)

5. ročník 1994/1995
- 28 členek
- 15. 10. 1994 Blansko - Oblastní liga (15. Mertlová), 4. místo družstva st.ž.)
- 10. 12. 1994 Přerov - Přebory Č - M - S (4. Doválelová, 6. Mertlová)
- 21. 12. 1994 Znojmo (1. Czernaiová, 1. Nevěčná, 2. Doválelová)
- 22. 3. 1995 Znojmo (1. Podzemská)
- 25. 3. 1995 Mor. Krumlov (1. Procházková, 1. Doválelová)
- 22. 4. 1995 Brno (8. Procházková)
- 21. 5. 1995 Vyškov - Oblastní přebory (2. Mertlová)
- 3. 6. 1995 Mor. Krumlov (1. Procházková, 3. Czernaiová, 1. Doválelová)
- 10. 6. 1995 Přerov - Přebory Č – M - S(5. Doválelová)
- 10. 6. 1995 Brno - MIMI pohár (12. Procházková)
- 17. 6. 1995 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - III. ročník (4. Procházková, 1. Doválelová, 3. Mertlová)

6. ročník 1995/1996
- tréninky 3x týdně
- 23 členek
- Brno - Obl. Př. (4. Procházková, 6. Mertlová)
- 2.-3.12. 1995 Vyškov (14. Procházková, 1. Doválelová, 5. Mertlová)
- 16.12.1995 Mor. Krumlov (2.Doválelová, 2. Nekvasilová)
- Vrchlabí 1996 - 7. místo družstva
- 30. 3. 1996 Znojmo (1. Procházková, 3. Doválelová)
- 13. 4. 1996 Bedřichov (12. Žírošová, 4. Procházková, 2. m. družstva)
- 14. 4. 1996 Vyškov (13. Mertlová, 15. Doválelová)
- 4. 5. 1996 Veletržní Brno (47. Procházková)
- 11. 5. 1996 Doksy (2. Procházková, 7. Mertlová)
- 18. 5. 1996 Brno - Oblastní přebory (19. Kseničová, 16. Križanová,4. Procházková)
- 1. 6. 1996 Vyškov - Č - M - S (18. Kseničová, 11. Procházková, 15. Doválelová)
- 8. 6. 1996 Brno - MIMI pohár (15. Bulínová)
- 22. 6. 1996 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - IV. ročník (9. Kseničová,11. Križanová, 3. Doválelová)
- 19.-28. 8. 1996 Podhradí nad Dyjí - soustředění

7. ročník 1996/1997
- 5. 10. 1996 Pelhřimov (3. Procházková, 5. Križanová)
- 26. 10. 1996 Brno - Oblastní liga (14. Kseničová, 3. Križanová)
- 2. 11. 1996 Jindřichův Hradec (3. Procházková)
- 10. 11. 1996 Brno (6. Procházková - prostná)
- 23. 11. 1996 Brno - Oblastní přebory (2. Procházková)
- 1. 12. 1996 Bučovice - Pohár studentstva (38. Procházková)
- 7. 12. 1996 Přerov - Přebory Č - M - S (8. Procházková, 3. m. družstva)
- 14. 12. 1996 Mor. Krumlov (13. Bulínová)
- 5. 4. 1997 Pelhřimov (4. Procházková)
- 4. 5. 1997 Znojmo - Harderwijk (1. Procházková)
- 8. 5. 1997 Brno - Oblastní přebory (20. Procházková)
- 17. 5. 1997 Jindřichův Hradec (2. Procházková)
- 14. 6. 1997 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - V. ročník (3. Kseničová, 7. Procházková)

8. ročník 1997/1998
- 33 členek
- 12. 10. 1997 Pelhřimov (11. Procházková)
- 1. 11. 1997 Prostějov (3. Kseničová, 2. Procházková, 1. Czernaiová)
- 15. 11. 1997 Brno (3. Procházková – bradla, 5. prostná)
- Mikulášské přemety (1. Brňáková, 1. Procházková,1. Volaříková)
- 14.3. - 22. 3. 1998 Detva (Procházková, Žírošová, Kseničová)
- 4. 4. 1998 Třebíč (5. Vrbicová, 6. Kseničová, 2. Procházková)
- 18. 4. 1998 Znojmo (11. Vrbicová, 8. Kseničová, 1. Procházková)
- 25. 4. 1998 Prostějov (2. Kseničová, 1. Procházková)
- 28. 4. - 3. 5. 1998 Holandsko - výměnný pobyt
- Harderwijk ( 1. Procházková, 2. Kseničová, 3. Doválelová)
- 7. 6. 1998 Brno - Mimi pohár (39. Benešová)
- 10. 6. 1998 Znojmo- Akademie DDM Znojmo - Bílý dům + Pavel Novák
- 13. 6. 1998 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - VI. Ročník (5. Vrbicová,1. Kseničová, 2. Bulínová,
2. Czernaiová)

9. ročník 1998/1999
- 23 členek
- 25. 10. 1998 Holešov (26. Skleničková, 6. Kseničová, 1. Křivánková)
- 26. 10. 1998 Lakyáda
- 27. 10. - 1. 11. 1998 Děčín (Křivánková, Kseničová, Bulínová, Žírošová, Vrbicová, Hotová, Benešová, Skleničková, Latnerová, Doválelová)
- 7. 11. 1998 Bučovice (23. Kseničová)
- 29. 11. 1998 Brno (7. Kseničová, 3. Křivánková)
- 18. 2. 1999 Třebíč (1. Vrbicová, 5. Latnerová, 5. Benešová)
- 18. 3. 1999 Znojmo (1. Skleničková, 1. Kseničová)
- 23. 3. 1999 Otrokovice (1. Žírošová, 1. m. družstva)
- 10. 4. 1999 Znojmo (1. Vrbicová, 3. Hotová, 2. Havlová, 3. Kseničová)
- 21. 4. 1999 Bedřichov (9. Vrbicová, 5. Havlová, Křivánková)
- 17. 4. 1999 Třebíč (4. Vrbicová, 2. Kseničová L.)
- Znojmo- obl. př. (3. Vrbicová, 1. Kseničová, 3. Žírošová)
- 22. 5. 1999 Blansko (1. Vrbicová, 7. Hotová)
- 29. 5. 1999 Třebíč (2. Žírošová, 3. Křivánková)
- 6. 6. 1999 Brno (21. Latnerová)
- 12. 6. 1999 Znojmo Č - M - S (5. Vrbicová, 8. Latnerová)
- 19. 6. 1999 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - VII. Ročník (2. Vrbicová, 1. Procházková, 4. - 5. Žírošová, Bulínová)

10. ročník 1999/2000
- 30 členů
- 16. 10. 1999 Jindřichův Hradec (3. Křivánková)
- 23. 10. 1999 Brno (5. Skleničková, 5. Křivánková)
- 29. 10. 1999 Vítkovice (Skleničková, Křivánková)
- 5. - 6. 11. 1999 Plzeň (1. Křivánková, 2. Bulínová, 4. Kseničová)
- 13. 11. 1999 Brno (7. Kseničová)
- 4. 12. 1999 Znojmo (1. Sapíková, 1. Vrbicová)
- 11. 12. 1999 Ostrava - BABY Cress CUP(18. Latnerová, 15. Skleničková)
- 16. 3. 2000 Třebíč (6. Sapíková, 1. Latnerová, 1. Vrbicová)
- 18. 3. 2000 Třebíč (1. Latnerová, 1. Vrbicová, 2. Křivánková, 5. Havlová)
- 26. 3. 2000 Bedřichov (4. Latnerová, 11. Vrbicová)
- 1. 4. 2000 Vrchlabí (10. Hotová, 7. Kseničová, 8. Křivánková, 1. Latnerová)
- 8. 4. 2000 Šlapanice (2. Latnerová, 5. Auerová, 1. Vrbicová, 2. Kseničová, 3. Křivánková)
- 29. 4. 2000 Havířov (1. Vrbicová, 2. Skleničková, 2. Kseničová)
- 6. 5. 2000 Prostějov (9. Latnerová)
- 20. 5. 2000 Brno - Oblastní přebory VS3 (2. Vrbicová)
- 17. 6. 2000 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - VIII. Ročník (3. Latnerová, 1. Vrbicová, 4. Kseničová)

 
  11. ročník 2000/2001
- 11. -13. 9. 2000 kreativní dny v Rakousku - Weitersfeld (Skleničková, Vrbicová, Hotová, Benešová)
- 27.- 30. 9. 2000 Děčín – soustředění (Skleničková, Vrbicová, Hotová, Latnerová, Benešová, Procházková)
- 14. 10. 2000 Pohár Jindřichova Hradce (9. Latnerová - VS 3, 7. Vrbicová - VS4)
- 15. 10. 2000 - Brno oblastní přebory (2. Latnerová - VS3, 4. Havlová - VS 4, 3. Kseničová L. - VS5)
- 3. 11. 2000 Pelhřimov
- 18. 11. 2000 Praha - Klokánkova kapsa (19. Latnerová)
- 25. 11. 2000 Pohár studentstva -Bučovice (3. m. družstva, 6. Vrbicová)
- 2. 12. 2000 Sezimovo Ústí (15. Vrbicová, 13. Havlová)
- 9. 12. 2000 Malá cena Brna (5. Vrbicová)
- 31. 3. 2001 Sezimovo Ústí (6. Vrbicová, 12. Skleničková, 11. Havlová)
- 20. 5. 2001 Oblastní přebory Brno (7. Hotová, 16. Latnerová, 13. Křivánková)
- 9. 6. 2001 Bedřichovský ježek (12. Šrámková, 4. Hotová, 5. Vrbicová, 7. Latnerová, 2. Benešová, 3. Skleničková, 4. Auerová, 2. Havlová, 3. Křivánková, 2. m. družstva)
- 16. 6. 2001 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - IX. Ročník (27. Jelečková,2. Latnerová, 6. Benešová, 8. Křivánková)

12. ročník 2001/2002
- tréninky každý den
- 18 členek
- 19. 9. 2001 výběr do gymnastické školičky
- 22. 9. 2001 Dětské limobraní - Opičí kapela
- 27. – 30. 9. 2001 Děčín (Havlová, Křivánková, Auerová, Procházková, Srámková, Hotová, Vrbicová, Skleničková, Benešová, Latnerová)
- 27. 10. 2001 Pohár Jindřichova Hradce (7. Hotová, 2. Latnerová, 4. Benešová)
- 11. 11. 2001 Oblastní přebory Brno (5. Benešová, 4. Vrbicová, 6. Latnerová)
- 1. 12. 2001 Sezimovo Ústí (7. Vrbicová, 5. Benešová, 7. Skleničková)
- 8. 12. 2001 Malá cena Brna (10. Vrbicová - př., 10. Latnerová – br., 4. Vrbicová – pro.)
- 9. 12. 2001 Mistrovství ČR Brno ( 83. Vrbicová za Slavia Havířov)
- 19. 12. 2001 Malý vánoční závod Znojmo (1. Ferkovičová, 1. Šrámková, 1. Latnerová)
- 23. 3. 2002 Sezimovo Ústí (2. Vrbicová)
- 26. 3. 2002 kontrolní závod AŠSK (1. Jelečková, 1. Vrbicová)
- 7. 4. 2002 Borovinský vodníček Třebíč (9. Latnerová, 10. Benešová)
- 27. 4. 2002 Memoriál Evy Bosákové - Praha (8. Latnerová)
- 1. 5. 2002 Veletržní Brno (16. Vrbicová, 4. m. družstva)
- 4. 5. 2002 Bedřichovský ježek (9. Šrámková, 3. Latnerová, 3. Vrbicová, 8. Havlová)
- 10. - 11. 5. 2002 Havířovský květen (9. Latnerová, 1.Vrbicová, 5.Benešová, 4.Havlová, 3.m.družstva)
- 25. 5. 2002 Oblastní přebory Brno (3. Vrbicová, 5. Latnerová - obě postup na Mistrovství ČR)
- 1. 6. 2002 MIMI pohár Brno (14. Šrámková)
- 8. - 9. 6. 2002 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - MOST (18. Latnerová, 40. Vrbicová
- 22. 6. 2002 Weitersfeld (Hotová, Vrbicová, Latnerová, Skleničková, Auerová)
- 23. 6. 2002 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - X. ROČNÍK (5. Jelečková, 2. Latnerová, 1. Vrbicová. 3. Skleničková, 3. Havlová, 1. m. družstva)
- 26. 6. 2002 akademie ZŠ Znojmo, Vídeňská

13. ročník 2002/2003
- 20. 10. 2002 Oblastní přebor Brno (4. m. družstva II. liga - 5.Vrbicová, 8.Latnerová, 12. Havlová, 13. Horáková)
- 1. 11. 2002 Pohár studentstva Bučovice (1. m. družstva - 1. Latnerová, 2. Vrbicová, 38. Kulhánková)
- 2. 11. 2002 Mistrovství České republiky Vítkovice
(22. m. družstva - 68. Horáková, 72. Vrbicová, 75. Latnerová, 87. Havlová)
- 7. 12. 2002 Zlatý štít VOKD Ostrava (4. Latnerová, 8. Vrbicová, 18. Jelečková, 25. Šrámková)
- 16. 12. 2002 Malý vánoční závod Znojmo (1. Tichá, 1. Mašterová, 1. Vrbicová)
- 1. - 8. 3. 2003 jarní soustředění Znojmo
- 27. 3. 2003 Kontrolní závody ASPV (1. Vrbicová)
- 5. 4. 2003 Borovinský vodníček Třebíč (12. Jelečková, 1. Vrbicová, 3. Latnerová)
- 12. 4. 2003 Memoriál Evy Bosákové - Praha (29. Jelečková, 30. Šrámková, 11. Vrbicová)
- 26. 4. 2003 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - XI. ROČNÍK (8. Mašterová, 19. Jelečková, 1. Latnerová, 2. Vrbicová)
- 3. 5. 2003 Bedřichovský ježek (6. Kulhánková, 11. Jelečková, 2. Latneroá, 7. Vrbicová, 9. Havlová)
- 17. 5. 2003 Jindřichův Hradec (16. Jelečková)
- 31. 5. 2003 MIMI pohár Brno (10. Strirková)
- 31. 5. 2003 Den dětí Policie ČR - Vrbicová, Jelečková, Šrámková
- 8. 6. 2003 Oblastní přebory Brno (10. Mašterová, 12. Šrámková, 4. Havlová)
- 20. 6. 2003 školní akademie - divadlo
- 16. - 24. 8. 2003 letní soustředění Podhradí nad Dyjí
- 30. 8. 2003 Osada havranů - Hnanice - Čau prázdniny

14. ročník 2003/2004
- 20. 9. 2003 dětské limobraní - Husovy sady
- 9. 10. 2003 vystoupení pro ČMSS
- 18. 10. 2003 Klokánkova kapsa Praha(31. Havelková, 18. Strirková)
- 25. - 29. 10. Podzimní soustředění Znojmo - Havířov
- 31. 10. 2003 hotel Dukla - vystoupení na plese SPgŠ a Gymnázia
- 8. 11. 2003 Pohár Vajgaru - Jindřichův Hradec (19. Mašterová - VS1, 16. Jelečková - VS2, 8. Vrbicová - II.liga)
- 22. - 30. 11. 2003 BLUME GRAN CANARIA - kanárské ostrovy, mezinárodní gymnastický festival Pódiová skladba SLUNÍČKO - Nováková, Kulhánková, Walterová, Tichá, Strirková, Ferkovičová, Jelečková, Šrámková, Auerová, Benešová, Vrbicová, Kotrnetzová, Havlová, Krulová, Chadalíková, Kulhánková st., Křístelová
- 6. 12. 2003 Ostrava - Pohár VOKD
- 12. 12. 2003 Vánoční nadělování (pořadí závodnic dle bodů: 1. Jelečková, 2. Ferkovičová, 3. Vrbicová, pořadí dle průměrného umístění: 1. Vrbicová, 2. Havlová, 3. Benešová)
- 20. 3. 2004 Třebíč - Borovinský vodníček (2. Monika Kulhánková, 2. Monika Vrbicová)
- 27. 3. 2004 Prostějov - Gymnastická mimina (2. Kulhánková - kladina)
- 31. 3. 2004 Znojmo - přebory AŠSK (1. Kosorínová, 1. Kulhánková, 1. Mašterová, 1. Jelečková, 1. Vrbicová)
- 3. 4. 2004 Praha - Memoriál Evy Bosákové (18. Vrbicová, 20. Šrámková, 26. Jelečková)
- 11. 4. 2004 Mistrovství ČR v ledním hokeji žáků - pódiová skladba sluníčko - zimní stadion
- 17. 4. 2004 Most - Velikonoční vajíčko (3. Jelečková, 4. Šrámková)
- 24. 4. 2004 ZNOJEMSKÁ KLADINKA - XII. ROČNÍK (2. Nováková)
- 8. 5. 2004 Bedřichovský ježek (2. Mašterová, 4. Šrámková)
- 9. 5. 2004 Brno - Veletržní pohár (3. družstvo - Šrámková, Jelečková, Mašterová)
- 9. 5. 2004 Kolín - Pohár talentů (29. Strirková a Nováková, 7. družstvo - Strirková, Nováková, Kulhánková, Tichá)
- 13. 5. 2004 Módní přehlídka RC Maceška - Lidmila Nováková
- 15. 5. 2004 Ostrožská Nová Ves (1. Vrbicová, 3. Havlová, 4. družstvo - Ferkovičová, Mašterová, Havelková, Jelečková)
- 16. 5. 2004 Jindřichův Hradec (4. Jelečková, 3. Havlová)
- 20. 5. 2004 Městské divadlo Znojmo - pódiová skladba pro seniory
- 22. 5. 2004 Hnanice - Den koní
- 29. 5. 2004 Brno - Oblastní přebory (1. Nováková, 3. Strirková, 4. Vrbicová, 3. Procházková)
- 4. - 6. 6. 2004 Jindřichův Hradec (22. Havlová, 23. Procházková)
- 5. 6. 2004 Brno-Mimi pohár (1.Kulhánková, 3. Strirková, 7.Nováková)

15. ročník 2004/2005
- 16. 10. 2004 Praha - Klokánkova kapsa (12. Kulhánková, 14. Nováková, 32. Tichá)
- 23. 10. 2004 Ostrava - Vítkovice Cup 2004 (19. Šrámková, 20. Jelečková, 21. Nováková)
- 26. - 29. 10. 2004 Kolín - podzimní soustředění
- 6. 11. 2004 Bučovice - Pohár studentstva (21. Nováková)
- 13. 11. 2004 Jindřichův Hradec (1. Nováková)
- 21. 11. 2004 Brno - Malá cena (3. Šrámková - přeskok)
- 16. - 19. 11. 2004 Kolín - soustředění
- 27. 11. 2004 Brno - Oblastní přebory (II.liga - 4. místo:Vrbicová, Procházková, Šrámková, Jelečková, Landkamerová, VS 2: 2. Nováková)
- 11. 12. 2004 Znojmo - Mikulášské přemety (1. Nováková, 3. Kulhánková)
- 18. 12. 2004 Brno - Vánoční závod (2. Nováková, 2. Mašterová)
- 15. 1. 2005 Všetaty - Memoriál Jana Palacha (2. Jelečková)
- 19. 1. 2005 Vystoupení v Hypernově Znojmo (Vrbicová, Ferkovičová, Jelečková, Kulhánková, Tichá, Nováková)
- 29. 1. 2005 Zápis do gymnastické školičky
- 24. 2. 2005 Karneval
- 2. 4. 2005 Memoriál Evy Bosákové Praha(12. Nováková, 16. Tichá, 28. Šrámková, 31. Jelečková)
- 3. 4. 2005 Prostějovská mimina (11. Nečasová, 23. Kopečková, 24. Dvořáková, 27. Komiha)
- 7. 4. 2005 Okresní přebor AŠSK (1. Šrámková, 2. Nováková, 3. Kulhánková)
- 9. 4. 2005 Velikonoční závod Most (3. Nováková)
- 10. 4. 2005 Aprílový závod Sokol Brno (3. Šrámková, 12. Nečasová, 12. Kulhánková, 21. Tichá, 37. Kosorínová, 14. Kopečková, 18. Komiha, 20. Dvořáková)
- 16.4. 2005 Ostravský čertík (2. Šrámková, 4. Vrbicová, 4. Kulhánková, 5. Nováková)
- 17.4. 2005 Borovinský vodníček Třebíč (2. Nováková, 3. Kulhánková, 5. Vrbicová, 6. Jelečková)
- 23. 4. 2005 Praha - valná hromada
- 30. 4. 2005 Znojemská kladinka – XIII. ročník (1. Theodor Špaček, 2. Nováková, 5. Vrbicová, 6. Kulhánková, 11. Tichá, 12. Matoušková)
- 7. 5. 2005 O putovní slovácký džbánek – Ostrožská Nová Ves (3. Kopečková, 6. Komiha, 4. Matoušková, 3. Kulhánková, 5. Tichá, 1. Jelečková, 4. Nováková, 2. Vrbicová, 1. místo družstva Jelečková, Nováková, Šrámková)
- 8. 5. 2005 GYM CUP Brno 2005 (7. Nováková, 8. Jelečková, 8. Vrbicová)
- 14. 5. 2005 Bedřichov (8. nečasová, 21. Nováková, 9. Jelečková, 14. Šrámová, 3. místo družstva Nečasová, Nováková, Jelečková, Šrámková)
- 15. 5. 2005 Pohár veletržního Brna (2. místo družstva Nováková, Jelečková, Šrámková, Tichá)
- 18.5. 2005 Městské divadlo Znojmo (pódiová skladba Sluníčko)
- 20. 5. 2005 MINI BABY GYM CUP 2005 (1. Žaloudková, 2. Špačková, 3. Sklenářová)
- 21. 5. 2005 Pohár Vajgaru Jindřichův Hradec (3. Nováková, 6. Jelečková, 7. Kulhánková, 9. Šrámková, 28. Matoušková)
- 21. 5. 2005 Rosická štika (4. Kopečková, 6. Dvořáková)
- 26. 5. 2005 Oblastní přebory chlapců Brno (6. Špaček, 1. s družstvem Sokola Brno I)
- 28. 5. 2005 BABY GYM CUP ZNOJMO 2005 (3. Matoušková, 9. Nečasová, 1. Špaček, 5. Dvořáková, 9. Kopečková, 10. Komiha)
- 29. 5. 2005 Oblastní přebory Brno(3. Kulhánková, 8. nečasová, 14. Matoušková, 10. Šrámková, 11. Jelečková, 14. Nováková)
- 11. 6. 2005 Mistrovství České republiky Ostrava(31. Jelečková, 32. Šrámková)
- 11. 6. 2005 Mistrovství České republiky Brno (64. Špaček)
- 25. 6. 2005 Čerti s andělem Praha (3. místo družstva Sluníčka ze Znojma Kulhánková, Tichá, Nováková, Kosorínová, 2. Kulhánková, 10. Tichá, 19. Nováková, 21. Kosorínová)
- srpen 2005 letní soustředění Detva - Slovensko

16. ročník 2005/2006
- 6.9. 2005 Veronika Jelečková zvládla sama bez dopomoci veletoč vzad na bradlech
- 1. 10. 2005 Mezinárodní závod Šumperk (11. Šrámková, 12. Jelečková, 8. Nováková, 15. Kulhánková, 16. Tichá, 2. Nováková - finále na kladině)
- 15. 10. 2005 Memoriál Víta Somolíka Praha (18. Kostík, 19. Špaček H., 21. hanzel, 24. Černý, 18. Špaček T)
- 22. 10. 2005 Memoriál Petra Kuchaře Frenštát pod Radhoštěm(6. Kulhánková, 9. Nováková, 10. Tichá, 23. Kosorínová, 3. družstvo, 3. Šrámková, 4. Jelečková, 2. m. družstvo, 2. Vrbicová)
- 25. 10. 2005 Petra Šrámková zvládla sama bez dopomoci na kladině vazbu dvou „blech“
- 6. 11. 2005 Pohár studentstva Bučovice (3. m. družstvo 8. Jelečková, 9. Šrámková, 16.Kulhánková, 7. m. družstvo ŠSK 17. Nováková, 37. Matoušková, 38. Kosorínová, 5. Jelečková - finále kladina)
- 12. 11. 2005 Gajdošův memoriál Sokol Brno I (14. m. družstvo Nováková, Jelečková, Kulhánková)
- 19. 11. 2005 Gymnastická drobotina Prostějov (11. Kostík, 12. Černý, 13. Špaček H.)
- 19. 11. 2005 Oblastní přebory Brno (4. m. II. liga 12. Vrbicová, 16. Nováková, 17. Jelečková, 18. Šrámková, 7. m. III. liga 13. Kulhánková, 15. Tichá, 23. Učňová, 25. Matoušková)
- 26. 11. 2005 BABY GYM CORITAR CUP VÍTKOVICE (2. Nováková, 6. Kulhánková, 16. Tichá, 11. Jelečková, 29. Kopečková, 34. Dvořáková)
- 17. 12. 2005 Vánoční závod Brno (9. Sklenářová [2000], 7. Dvořáková, 14. Komiha, 17. Kopečková [1999], 7. Matoušková [1997], 4. Kulhánková, 7. Nováková [1996] )
- 17. 12. 2005 Vánoční závod Praha (6. Špaček T [1997], 7. Kostík, 9. Černý [1998], 4. Špaček H. [1999]
- 19. 12. 2005
Vyhlášení nejlepších gymnastek klubu pro rok 2005
1. Lidmila Nováková
2. Petra Šrámková
3. Veronika Jelečková
Vyhlášení nejlepších gymnastů klubu pro rok 2005
1. Theodor Špaček
2. Jiří Kostík
3. Herbert Špaček
- 3. 3. 2006 Vyhlášení nejlepších sportovců Znojemska - vystoupení
- 1. 4. 2006 Krkonošský pohár Vrchlabí (5. Nováková, 15. Kulhánková, 2. Nováková - finále kladina)
- 22. 4. 2006 Ples Motýlek - vystoupení
- 8. 4. 2006 Bučovice (15. T. Špaček, 32. Kostík, 38. Hanzel, 4. T. Špaček - finále prostná, 11. m. družstvo) - Moravská liga Bučovice (11. T. Špaček, 21. Kostík, 28. Černý, 30. H. Špaček)
- 9. 4. 2006 Brno - ČOS (9. T. Špaček, 22. H. Špaček)
- 29. 4. 2006 Znojemská kladinka - XIV. ročník
mimina: 8. Buliščáková, 9. Sklenářová, 10. Černá, 11. Piringerová, 13. Řídká, 14. Žampová, 15. Dvořáková V
nejml. ž.: 3. Dvořáková, 8. Komiha, 10. Kopečková
ml. žáci: 1. Špaček T., 2. Kostík, 3. Černý, 4. Hanzel, 5. Špaček H., 6. Duda
ml. žákyně: 9. Matoušková, 13. Učňová, 18. Nečasová
žákyně A: 2. Nováková, 8. Jelečková, 9. Kulhánková, 11. Šrámková
juniorky B: 10. Vrbicová
- 6. 5. 2006 1. kvalifikační závod Ostrava, Memoriál Kojdeckého (7. Nováková, 16. Kulhánková)
- 13. 5. 2006 2. kvalifikační závod Brno (8. Nováková, 15. Kulhánková)