Dnes je  
Aktuality
 
Vloženo: 30.9.2008 22:55
Všichni přátelé gymnastiky,

sledujte nové webové stránky klubu http://gymnastika-zn.blog.cz/, které pro vás tvoří paní Kostiková. Tímto p. Kostikové také děkuji za mimořádně obětavou a časově náročnou práci.

Vloženo: 26.8.2008 20:11
Výběr talentovaných děvčat a chlapců

nar. 2002-2001 (2003) proběhne dne 3. září 2008 v 15.00 hod. ve specializované gymnastické tělocvičně na ZŠ JUDr. Josefa Mareše Znojmo, Klášterní 2, vchod zadem přes školní dvůr - zvonek GYMNASTIKA. Cvičební úbor a pití s sebou. Děti budou testovány cca do 15.45 hod. , poté bude sděleno rodičům rozhodnutí o přijetí či nepřijetí do Klubu sportovní gymnastiky a o termínech tréninků (prvňáčci 3x týdně, školkáčci 2 - 3 x týdně). Rodiče mohou být po dobu testování přítomni v tělocvičně. Tel. kontakt Mgr. Ivana Hýbnerová 775764331.

Vloženo: 4.6.2008 20:12
Děkujeme
všem maminkám, tatínkům, přátelům a známým

za finanční i věcné dary,
za přípravu drobného občerstvení pro rozhodčí,
za dopravu a pomoc při stěhování nářadí,
za zajištění vína pro rozhodčí a trenéry,
za výzdobu sportovní haly i její úklid,
za přípravu cen pro závodníky,
atd., atd., atd.

prostě za skvělou práci při organizaci závodu
Znojma Gym Cup 2008

Děkujeme i představitelům města Znojma
za věnované poháry a medaile,
p. starostovi města Znojma p. Petru Nezvedovi,

paní ing. Marii Čejkové, vedoucí školského odboru,
p. Janu Blažíčkovi, místostarostovi města Znojma,
p. Marianu Keremidskému, místostarostovi města Znojma
p. řed. ZŠ JUDr. Mareše Mgr. Miloslavu Hubatkovi

ZŠ Judr. Josefa Mareše a MŠ, která nám vytváří podmínky pro rozvoj talentu všech našich závodnic a závodníků,
stejně tak i Okresnímu tělovýchovnému sdružení Znojmo.

Vloženo: 1.6.2008 17:38
Znojmia Gym Cup 2008 (pokračování)

Všichni účastníci závodu si nakonec odvezli nádherné ceny nakoupené z darů štědrých sponzorů Pozemní stavby ing. Miroslav Šimeček, VHS plus ing. Stanislav Hahn, ing. Jaroslav Krčál, Elektrocentrum Hanzel p. Martin Hanzel, Auto Profi Team p. Černý, JVS ing. Václav Šalamoun, firma Pyromont p. Tichý, okenní a dveřní systémy ASTRE Finstral p. Černý, Grafické studio Herbert a Theodor p. Špaček, Penzion Kaplanka Blažíčkovi, Domácí potřeby Fiala, Optik Frič, finanční poradkyně p. Katolická, tiskárny a kopírky p. Profota, p. Kmeťová, p. Komiha, p. Perličková, smíšené zboží Medlice a další.

Zvláštní poděkování patří i studentkám paní uč. Černé ze Střední zdravotnické školy Znojmo Šárce Kočí a Monice Sosnové, které byly připraveny poskytnout zdravotnickou pomoc.

Dále bych ráda poděkovala i řediteli Znojemské věznice, který uvolnil čtyři muže, kteří velice ochotně a obětavě pomohli našim tatínkům naložit na nákladní auta všechno nezbytné nářadí a převézt je do sportovní haly a po závodě zpět do gymnastické tělocvičny ZŠ JUDr. J. Mareše, aby se zde děti mohly připravovat zase na další závody. Činovníků závodu však bylo daleko více. Za všechny jmenujme alespoň hlavního počtáře ing. Havla a sl. Havlovou, p. Špačka, autora plakátů a diplomů, p. Hýbnera, hlasatele, p. Novákovou a p. Benešovou, vedoucí nástupů závodníků, a samozřejmě všechny maminky, které zajišťovaly občerstvení pro rozhodčí a ceny pro děti.

Díky všem těmto lidem, kteří neváhali a klubu přispěli ať již finančně či pomocnou rukou, jsme mohli uspořádat nejen dnešní závod, ale hlavně se můžeme věnovat rozvoji talentů v naší domovské gymnastické tělocvičně na Základní škole JUDr. Josefa Mareše Znojmo.

Po společném fotu pod barevným konfetovým deštěm se mohli všichni s novými dojmy rozjet do svých domovů. Se všemi příznivci Znojmia Gym Cupu se těšíme opět za rok již na 17. ročníku.

Vloženo: 1.6.2008 17:38
Oblastní přebor Jihomoravského kraje

V kategorii MIMI žákyně skončila na nepopulárním 4. místě Adéla Kostiková (KSG Znojmo) za 1. Klára Miklánková (KSG MS Brno), 2. Anna Červinková (Sokol Znojmo) a rovněž 2. Nelou Benhartovou z Rosic.

Žákyně základního stupně Pavla Piringerová (KSG Znojmo) zvítězila před další naší závodnicí 2. Martinou Kmeťovou a 3. Barborou Geržovou (obě KSG Znojmo). Další znojemské závodnice 5. Elizabeth Aneta Pohanková, 6. Klára Raabová, 7. Nikola Katolická (všechny KSG Znojmo), 8. Michaela Olejová (Sokol Znojmo).

Bronzová medaile nakonec přece jen ozdobila mladší žákyni Marii Černou, kterou předběhla jen Kateřina Utíkalová (Sokol Brno I) a Aneta Kršková (KSG MS Brno). Na 5. místě skončila Veronika Blažíčková, 11. Anna Buliščaková, 16. Belinda Kuchťáková, 18. Veronika Profotová (všechny KSG Znojmo). Za Sokol Znojmo 8. Tereza Dubovská, 10. Michaela Simonidesová.

Starší žákyně Magdaléna Růžičková (Sokol Brno I) porazila Terezu Maxerovou (Sokol Mor. Krumlov) a 3. Michaelu Kašparovou (Sokol Brno I).

V kategorii žákyně A zvítězila Petra Stadlerová (Sokol Moravský Krumlov).

V kategorii žákyně B vybojovala 1. místo Michaela Divácká (KSG MS Brno), 2. m. Kateřina Jelínková (Sokol Moravský Krumlov) a 3. místo Gabriela Konečná (KSG MS Brno). Naše domácí závodnice Kamila Ilgnerová skončila na 6. místě.

Poháry a medaile věnované zastupiteli města Znojma předal vítězům starosta města Znojma ing. Petr Nezveda, který si našel čas a přišel závodníkům a závodnicím osobně poblahopřát.

Vloženo: 1.6.2008 17:37
Znojmia Gym Cup (pokračování 2)

Mladší žákyně Kateřina Utíkalová (Sokol Brno I) zvítězila před Terezou Rejchrtovou (Gymstar Praha) a Anetou Krškovou (KSG MS Brno). Domácí Marii Černou odsunul pád na kladině na 6. příčku. Na 10. místě skončila Veronika Blažíčková, 16. Anna Buliščaková, 21. Belinda Kuchťáková, 23. Veronika Profotová (všechny KSG Zn). Za Sokol Znojmo 13. Tereza Dubovská, 15. Michaela Simonidesová.

Starší žákyně Magdaléna Růžičková (Sokol Brno I) porazila Marianu Felixovou (Gymstar Praha) a Báru Vobořilovou (TJ Šumperk).

V kategorii žákyně A zvítězila Petra Fialová před 2. Kateřinou Píšovou (obě Gymstar Praha) a 3. Petrou Stadlerovou (Sokol Moravský Krumlov).

V kategorii žákyně B vybojovala 1. místo Michaela Divácká (KSG MS Brno), 2. m. Kateřina Jelínková (Sokol Moravský Krumlov) a 3. místo Gabriela Konečná (KSG MS Brno). Naše domácí závodnice Kamila Ilgnerová skončila na 7. místě.

Kadetka Tereza Kalašová byla nakonec úspěšnější v souboji o 1. místo se svou oddílovou kolegyní Dominikou Dvořákovou z Gymnastaru Praha.

Vloženo: 1.6.2008 17:36
ZNOJMIA GYM CUP(pokračování)
A jak sobotní klání dopadlo?

V Znojmia Gym Cupu v kategorii nejmladších žáků zvítězil domácí borec Michal Duda před Martinem Fialou z Gymnstaru Praha a třetím Pavlem Skoumalem (KSG Zn). 4. m. Jan Nevrkla, 5. m. Daniel Chládek (oba KSG Zn).

V kategorii mladších žáků zvítězil Jiří Kostik před 2.Filipem Hanzelem, 3. Františkem Černým, 4. Theodorem Špačkem a 5. Martinem Vejchodou.

V kategorii MIMI žákyně zvítězila Klára Miklánková (KSG MS Brno) před 2. Barborou Galádovou a 3. Michaelou Farabaerovou (obě Gymstar Praha). 4. Anna Červinková (Sokol Znojmo), 6. Adéla Kostiková (KSG Zn), 7. Jolana Václavková, 10. Bára Bulínová, 13. Sára Vančurová (všechny Sokol Zn).

Žákyně základního stupně Pavla Piringerová (KSG Zn) získala stříbrnou medaili za Karolínou Kovaříkovou (Gymstar Praha) a před domácí Martinou Kmeťovou (KSG Zn). Další znojemské závodnice 4. místo Barbora Geržová, 6. Elizabeth Aneta Pohanková, 7. Klára Raabová, 8. Nikola Katolická (všechny KSG Zn), 9. Michaela Olejová (Sokol Zn).


Vloženo: 1.6.2008 17:21
Sedm medailí pro KSG Znojmo
v závodě ZNOJMIA GYM CUP
Čtyři medaile v Oblastním přeboru Jihomoravského kraje

Do Znojma přijeli se svými trenéry závodnice a závodníci poměřit své síly ve všech disciplínách sportovní gymnastiky v devíti různých výkonnostních od nejmladších dětí až po kadetky.

Po úvodní pódiové skladbě Sluníčko dvaceti závodnic a závodníků Klubu sportovní gymnastiky Znojmo zahájila závod hlavní rozhodčí Mgr. Ivaně Hýbnerová. Poté se již mohly rozhodčí pustit do náročného bodování jednotlivých sestav. Na přeskoku hodnotili jednotlivé výkony p. Muryc, p.Kurková, p. Hájková J., sl. Ziková, na bradlech sl. Doubková, p. Fialová, sl. Vrbicová, na kladině p. Uhrová, p. Jelínková, sl. Hájková I., sl. Procházková, na prostných sl. Hejmalová, sl. Pátiková, p. Pražáková, sl. Murová.

Příjemným zpestřením celého sportovního dne byla exhibice závodnic a závodníků na Air Tracku, se kterým všechny účastníky závodu seznámili trenéři KSG Znojmo p. Duda i ředitel závodu p. Jiří Kostik. Než byly spočítány všechny výsledky hlavním počtářem ing. Janem Havlem, měly možnost se všechny děti na Air Tracku pořádně vyřádit.


Vloženo: 1.6.2008 17:13
Stříbrné gymnastky KSG Znojmo Marie Černá, Pavla Piringerová, Adéla Kostiková

Ozdobeny stříbrnými medailemi se vrátily gymnastky KSG Znojmo při ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ z Rosic ze závodů o Rosickou štiku. Lepší mezi deseti soupeřícími kluby byly jen gymnastky KSG Moravská Slavia Brno. Za sebou nechaly naše gymnastky soupeřky z Chropyně, Moravské Ostravy, Moravského Krumlova, Gymstaru Praha, Sokola Brno I, Pozemstavu Prostějov, Sokola Bučovice a Sokola Přibyslavice.

V kategorii nejmladších žákyň nar. 2002 a mladší náš klub reprezentovala Adélka Kostiková, které bronzový stupínek utekl o pouhých 15 setin bodu mezi 32 závodnicemi.

Mezi žákyněmi nar. 2001 se nejlépe dařilo Pavle Piringerové (5. místo) a Martině Kmeťové (6. m.). Bára Geržová vybojovala 11. m. a Nikola Katolická 23. m. z 30 závodnic v této kategorii.

Silně obsazená byla i kategorie žákyň nar. 2000. Výborně si vedla naše Marie Černá, ale zaváhání na kladině ji v jednotlivkyních odsunulo na 7. říčku. Další výkonnostní posun předvedla Belina Kuchťáková (11. m.) a Veronika Profotová (16. m.) mezi 37 závodnicemi.

Našim závodnicím gratulujeme a zároveň vás všechny zveme na Znojmia Gym Cup 2008, který se koná 31. května ve sportovní hale na ul. J. F. Curie 5 v 9.30 hod., kde můžete našim závodníkům a závodnicím fandit přímo na závodišti.

Vloženo: 1.6.2008 17:12
Gymnasté zlatí, Kostik přeborníkem ČOS


V sobotu 17. 5. 2008 se nejlepší gymnasté z celé České republiky zúčastnili přeboru české obce sokolské, který pořádal oddíl Sokola Brno I. Jeho barvy v tomto závodě hájili i naši gymnasté z oddílu KSG Znojmo při ZŠ Judr. Josefa Mareše. Patřili mezi favority tohoto závodu, neboť postoupili z prvního místa oblastního přeboru, který se konal 19. dubna ve Zlíně.
Od prvního nářadí naši závodníci dokazovali, že v kategorii mladších žáků (ročník 1997,98) nemají konkurenci. V závodě družstev borci Jiří Kostik, Theodor Špaček a Filip Hanzel zvítězili s náskokem téměř 3 bodů a zaslouženě přivážejí do Znojma zlaté medaile! Na druhém a třetím místě se umístila družstva Sokola Praha Vršovice a Sokola Kolín. V závodě jednotlivců zvítězil a přeborníkem ČOS pro rok 2008 se stal náš Jiří Kostik! I další naši závodníci zacvičili skvěle. Theodor Špaček obsadil 4.místo, Filip Hanzel 6.místo a Martin Vejchoda skončil na místě 17.
Našim borcům gratulujeme a zároveň vás všechny zveme na Znojmia Gym Cup 2008, který se koná 31. května ve sportovní hale na ul. J. F. Curie 5 v 9.30 hod., kde budete mít možnost vidět naše závodníky a závodnice přímo v akci.

Vloženo: 1.6.2008 17:07
Gymnastka Marie Č E R N Á opět zlatá

Sérii závodů v posledním období absolvovaly gymnastky Klubu sportovní gymnastiky Znojmo při ZŠ JUDr. Josefa Mareše ze Znojma. Nové zkušenosti sbíraly na pohárových soutěžích ve Veselí nad Lužnicí, v Kolíně a v Jihlavě – Bedřichově, kde se jim v silně obsazeném startovním poli dařilo nejlépe.

V roli favoritky obstála na výbornou Marie Černá, která zvítězila s náskokem 1,15 bodu. Příjemně překvapily i ostatní naše závodnice, které se na větších závodech zatím jen rozkoukávají. O to větším příslibem je 5. místo talentované Veroniky Profotové, 6. Barbory Geržové a 7. místo Belindy Kuchťákové z 35 závodnic. Pochvalu si zaslouží i začínající Martina Kmeťová (22.) a Nikola Katolická (29.).

Vloženo: 1.6.2008 17:04
Gymnasté ve Zlíně zlatí!
V sobotu dne 12. 4. 2008 proběhl ve Zlíně oblastní přebor České obce sokolské ve sportovní gymnastice družstev a jednotlivců. Znojemští mladí gymnasté z klubu KSG Znojmo při ZŠ Judr. Josefa Mareše hostovali tento závod v družstvech sokola Brno. V kategorii mladších žáků (9 – 11 let) naši borci Jiří Kostik a Filip Hanzel (Sokol Brno 1A) zvítězili a odvážejí si zlaté medaile. Na druhém místě se ztrátou více jak 6 bodů skončilo družstvo domácího Sokola Zlín. Další dva Znojemští závodníci Theodor Špaček, Martin Vejchoda a brněnský Milan Menšík (Sokol Brno 1B) se umístili na místě třetím.
V závodě jednotlivců připravili naši závodníci svým soupeřům další překvapení. Obsadili všechna tři medailová místa! Oblastním přeborníkem mužských složek mladších žáků se stal Jiří Kostik (68,30 b.) před stříbrným Filipem Hanzelem (66,05 b.) a bronzovým Theodorem Špačkem (63,75 b.). Poslední náš závodník Martin Vejchoda se umístil na pěkném 9. místě (57,75 b.). Díky skvělým výsledkům Znojmáků, postupují obě družstva na mistrovství České Republiky ČOS v gymnastice, které se koná 17. 5. 2008 v Brně!

Vloženo: 11.4.2008 18:21
Medailový víkend znojemské gymnastiky
2 x zlatý Jiří Kostik, 1 stříbrná pro Marii Černou a 1 stříbrná pro Filipa Hanzela

Víkend nabitý závody měli tentokrát Znojemští gymnasté při ZŠ Judr. Josefa Mareše.V sobotu 5.4.2008 se nejlepší gymnasté Moravy sjeli již na XVII.ročník Moravské ligy.V tělocvičně Moravské Slávie Brno se sešlo 70 gymnastů z klubů celé Moravy, kteří byli rozděleni podle věku do 5 kategorií.Loňské prvenství obhájil a další zlato vybojoval náš Jiří Kostik před Filipem Výmyslickým z Vítkovic a Lukášem Koudelkou z Prostějova.Pořadí dalších našich závodníků:Theodor Špaček 4.m., Filip Hanzel 5.m. a Martin Vejchoda 13.m.Po skončení závodu se vypravil Jiří Kostik a Filip Hanzel spolu se svým trenérem J.Kostikem do Vrchlabí,kde už na ně čekala děvčata z jejich oddílu spolu se svými trenérkami Hýbnerovou, Murovou a Procházkovou a kde právě probíhal XX.ročník závodu O pohár Krkonoš.Jako první měla svůj závod za sebou Veronika Blažíčková,která startovala poprvé v kategorii mladších žákyň a mezi svými o rok staršími soupeřkami dokázala vybojovat pěkné 8.místo.V neděli 6.4. pak závodila ostatní děvčata. Nejlépe se dařilo zkušené závodnici Marii Černé, která ve čtyřboji nejmladších žákyň vybojovala stříbrnou medaili. Svůj talent však v této náročné kategorii potvrdila i Belinda Kuchťáková (13.) a Veronika Profotová (14.), které byly na tak velkých závodech poprvé a skončily v první polovině startovního pole stejně jako Nikola Katolická (7. místo) a Martina Kmeťová v kat. r. nar. 2001. Výborně si vedla šestiletá i Adéla Kostiková, která si odvezla ocenění za 5.místo mezi třiceti závodnicemi.Současně s našimi děvčaty bojovali o přední pozice i naši chlapci, kterým se podařilo předvést své sestavy na všech šesti nářadích na výbornou. Jiří Kostik si připsal do své sbírky další prvenství a dovezl si zlatou medaili a pohár. Filip Hanzel rovněž zabojoval, což mu vyneslo krásné 2.místo.

Vloženo: 7.4.2008 19:02
Stříbrnou medailí otevřela novou sezónu gymnastka Marie Černá

Velikonoční závod ve sportovní gymnastice pořádal 16. března 2008 GK Hulín. Závodu se zúčastnilo rekordních 106 závodnic, mezi nimiž se neztratily ani naše závodnice Klubu sportovní gymnastiky Znojmo při ZŠ JUDr. Josefa Mareše ve Znojmě.

Poprvé na kladině vysoké 120 cm si vyzkoušela závod teprve šestiletá Adéla Kostiková, která skončila v kategorii gymnastických mimin na 12. místě.

Nejvíce želízek jsme měli v kategorii nejmladších žákyň, kde o svých kvalitách přesvědčila Marie Černá a která si vybojovala stříbrnou medaili. Ale ani ostatní děvčata se nenechala nijak zahanbit a všechna skončila v první polovině startovního pole. Anna Buliščaková skončila na pěkném 6. místě, Pavla Piringerová 10., Belinda Kuchťáková 13. a Barbora Geržová 19.

V kategorii starších žákyň poprvé startovala Kamila Ilgnerová, která skončila na 7. místě.

Vloženo: 7.4.2008 18:56
Znojemští gymnasté stříbrní na mezinárodních závodech
V sobotu 29. 3. 2008 se naši gymnasté vypravili poměřit svoje síly a dovednosti na mezinárodní závod pořádaný na počest prof. Antonína Součka do Bučovic a přivezli další cenné body.Tohoto prestižního závodu se zúčastnilo 19 družstev z ČR, Rakouska a Slovenska. Trojice našich gymnastů ve složení Jiří Kostik, Michal Duda a František Černý po perfektně a precizně zacvičených sestavách skončila v závodu družstev na krásném 2. místě a dovezla stříbrné medaile. První a třetí místo obsadila družstva Rakouska (LFV Tirol a Team Vorarlberg).Stupně vítězů v celkovém hodnocení jednotlivců tentokrát patřily trojici závodníků z rakouských klubů LFV Tirol a Team Vorarlberg, ovšem hned v závěsu za nimi skončil Jiří Kostik na neoblíbeném, ale pěkném 4. místě, Michal Duda v závěsu na místě pátém a František Černý na místě sedmém, když se před něj se ještě vklínil Filip Vymyslický z Vítkovic. Umístění v první desítce startovního pole padesáti závodníků je v každém případě obrovský úspěch všech tří našich borců zvláště, když se jim ještě podařilo postoupit do samostatného finále na prostných a kruzích.Na prostných jsme měli dvě želízka v ohni. Jiří Kostik skončil po velice pěkné a náročné sestavě na 2. místě o pouhou desetinku bodu za vítězem Johannesem Mairoserem z Rakouska. Další náš borec František Černý vybojoval rovněž velmi pěkné 6 místo. Ve finále na kruzích hájili barvy znojemského klubu také dva zástupci. Michal Duda obsadil po krásné sestavě 3. místo za prvním Dirkem Kathanem a druhým Robertem Weithasem (oba Rakousko). Jiří Kostika skončil na tomto nářadí pátý.Je to obrovský úspěch našeho klubu i ZŠ JUDr. Josefa Mareše, která naše talentované borce podporuje. Závod zároveň prověřil i připravenost našich borců na MČR , kde budou obhajovat zlaté medaile. Našim závodníkům i jejich trenérům Jiřímu Kostikovi a Michalu Dudovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Vloženo: 11.3.2008 21:59
Zlato a bronz pro naše gymnasty

Stejně jako každý rok se v Přerovské sokolovně sešli v neděli 9. 3. 2008 gymnasté z klubů celé Moravy, aby se zde zúčastnili XVIII. Ročníku memoriálu Františka Chmelaře, bývalého úspěšného závodníka sportovní gymnastiky.
Mezi 60 gymnasty se neztratila ani pětice našich borců z klubu sportovní gymnastiky při ZŠ Judr. Josefa Mareše. V kategorii mladších žáků, kde závodilo všech pět našich gymnastů (na čtyřech nářadích-prostná, kůň na šíř, bradla, hrazda) opět vystoupil na stupeň nejvyšší náš závodník Jiří Kostik a i přes chybičku na bradlech, kterou si vynahradil perfektně zacvičenou sestavou na prostných, získal svou další zlatou medaili. Za ním na druhém místě skončil stejně jako minulý závod jeho největší soupeř Filip Vymyslický z Vítkovic. Třetí místo zaslouženě obsadil po velmi pěkně zacvičených sestavách náš gymnasta Filip Hanzel. Ale i další naši závodníci se v závodě neztratili. Theodor Špaček obsadil pěkné, ale neoblíbené 4. místo, František Černý, kterému se závod tentokrát nevydařil, skončil na 6 místě a stále se zlepšující Martin Vejchoda se umístil na místě 13.

Vloženo: 3.3.2008 18:33
1. 3. 2008 Brno, Memoriál MUDr. Vl. Dražila

Zlaté medaile pro zkušeného gymnastu Jiřího Kostika
a pro benjamínka klubu Michala Dudu

V sobotu 1. 3. 2008 zahájili gymnasté KSG Znojmo při ZŠ. JUDr. Josefa Mareše další sezónu prvním letošním závodem, a to VII. ročníkem Memoriálu MUDr. Vl. Dražila v Brně. To ale neznamená, že tři zimní měsíce odpočívali. Naopak. Tvrdě trénovali, posilovali a učili se nové složitější cviky a prvky. A opět se ukázalo, že tréninková píle a dřina se vyplácí. V konkurenci 50 závodníků z devíti gymnastických oddílů z celé České Republiky se pětici našich gymnastů podařilo umístit třikrát na stupních vítězů a zasloužili si obdiv a uznání od svých soupeřů i rozhodčích.
V kategorii nejmladších žáků, svoji první zlatou medaili mezi jednotlivci zaslouženě získal náš velký talent Michal Duda (nar.1999), který zvítězil s náskokem 2,05 b., před D. Ponížilem z Prostějova a L. Popelkou z Brna.
V kategorii mladších žáků jsme měli 4 závodníky. Nejlépe se dařilo Jiřímu Kostikovi (nar.1998), který získal další zlatou medaili do své sbírky. Na druhém místě se umístil F.Výmyslický z Vítkovic před dalším naším závodníkem Františkem Černým (nar.1998), který získal bronzovou medaili, a čtvrtým Theodorem Špačkem (nar.1997). Poslední náš gymnasta Martin Vejchoda (1998), skončil na pěkném 13. místě.

Vloženo: 30.12.2006 23:18
Všichni zájemci o nové gymnastické nářadí Air Truck využitelné nejen při nácviku akrobatických řad si mohou domluvit s trenérkou Ivanou Křístelovou (tel. 775 764 331) vyzkoušení této nafukovací matrace, případně kontaktovat přímo českého výrobce :

Stanislav Pupecki
TEXTIL Kubíček s.r.o.
U Lihovaru 149/1
Černá Hora 67921
tel. 516438288
email: kubicektextil@tiscali.cz
http://www.kubicektextil.cz/